Bus Route 19 - Bus 19: la Marina/la Malva-rosa => Estació del Nord - EMT
Bus Stops
- 1 - Malva-rosa - Cavite
- 2 - la Malva-rosa - Mendizábal
- 3 - La Malva-rosa - Fuerteventura
- 4 - la Malva-rosa - Sant Rafael
- 5 - la Malva-rosa - Sant Joan de Déu
- 6 - la Malva-rosa - Riu Tajo
- 7 - Reina - Remonta
- 8 - Reina - Espadan
- 9 - Reina - Pescadors
- 10 - Reina - Columbretes
- 11 - Reina - Vicent Gallart
- 12 - Marina de València
- 13 - Drassanes del Grau
- 14 - Joan Verdaguer - Port
- 15 - Les Naus
- 16 - Joan Verdaguer - Isaac Peral
- 17 - Menorca - França
- 18 - França - Higinio Noja
- 19 - França - Vicente Beltrán
- 20 - França - Pare Tomàs Montañana
- 21 - França - Albereda
- 22 - Parc Gulliver
- 23 - Regne de València - Ciscar
- 24 - Regne de València - Mestre Gozalbo
- 25 - Regne de València - Gregori Mayans
- 26 - Russafa - Ciril Amorós
- 27 - Estació del Nord
- 28 - Plaça de l'Ajuntament - Periodista Azzati