Bus Route 39 - Bus 39: Plaza de España → Colonia San Ignacio de Lozoya - EMT
Bus Stops
- 1 -
- 2 -
- 3 - Jardines de Sabatini
- 4 -
- 5 - Cuesta de San Vicente
- 6 -
- 7 - Príncipe Pío
- 8 -
- 9 - Glorieta de San Vicente
- 10 -
- 11 - Ermita Virgen del Puerto
- 12 -
- 13 - Puente de Segovia
- 14 -
- 15 - Puente de Segovia-Paseo de Extremadura
- 16 -
- 17 - Puerta del Ángel
- 18 -
- 19 - Paseo de Extremadura-Guadarrama
- 20 -
- 21 - Paseo de Extremadura-Albéniz
- 22 -
- 23 - Alto de Extremadura
- 24 -
- 25 - Paseo de Extremadura-El Greco
- 26 -
- 27 - Paseo de Extremadura-Villamanín
- 28 -
- 29 - Surbatán
- 30 -
- 31 - Colonia Lourdes
- 32 -
- 33 - Casa de Campo
- 34 -
- 35 - Paseo de Extremadura-Carretera Boadilla
- 36 -
- 37 - Campamento
- 38 -
- 39 - Paseo de Extremadura-Avenida Poblados
- 40 -
- 41 - Paseo de Extremadura 374
- 42 -
- 43 -
- 44 - Paseo de Extremadura km. 8
- 45 -
- 46 - Aviación Española
- 47 -
- 48 - Avenida de la Aviación-Dehesa Príncipe
- 49 -
- 50 - Avenida de la Aviación-Medina del Campo
- 51 -
- 52 - Base Aérea Cuatro Vientos
- 53 -
- 54 - Avenida de la Aviación-Mirabel
- 55 -
- 56 - Avenida de la Aviación-Navalmoral de la Mata
- 57 -
- 58 - Salorino-Navalmoral de la Mata
- 59 -
- 60 - Oliva de Plasencia
- 61 -
- 62 - San Ignacio