Bus Route 036 - Línea 036: Güímar - TF1 - Los Roques - Granadilla - TITSA
Bus Stops
- 1 - Güímar
- 2 - Plaza de las Flores
- 3 - Obispo Pérez Cáceres
- 4 - Calle Candelaria
- 5 - Cementerio
- 6 - Salamanca
- 7 - Cataño
- 8 - Las Arenas
- 9 - La Palmita
- 10 - Puzol
- 11 - Punta Prieta
- 12 - El Tablado
- 13 - Los Roques
- 14 - Cueva la Negra
- 15 - Cementerio de Fasnia
- 16 - Plaza
- 17 - Fasnia
- 18 -
- 19 - La Gloria
- 20 - Lomo Negro
- 21 - Cruz del Roque
- 22 - Achacay
- 23 - El Fielato
- 24 - Lomo Oliva
- 25 - Los Morales
- 26 - La Oliva
- 27 - Icor
- 28 - Los Bangos
- 29 - Barranco del Pino
- 30 - El Bueno
- 31 - Las Aguelillas
- 32 - El Tajoz
- 33 - Las Eritas
- 34 - Arico el Viejo
- 35 - Centro Médico de Arico
- 36 - Arico el Nuevo
- 37 - Casa del Medico
- 38 - La Sabinita
- 39 - Polegre
- 40 - Instituto E.S. Arico
- 41 - Los Gavilanes
- 42 - Teguedite
- 43 - Arico
- 44 - Vera Herrera
- 45 - San Diego
- 46 - La Cisnera
- 47 - El Capitán
- 48 - Guasiegre
- 49 - La Quinta
- 50 - El Rio
- 51 - El Barrero
- 52 - La Pedrera
- 53 - Chimiche
- 54 - La Iglesia
- 55 - Suarez
- 56 - Lomo Grande
- 57 - Mocan
- 58 - El Pinito
- 59 - Los Blanquitos
- 60 - Colegio Los Blanquitos
- 61 - Cruz de Las Animas
- 62 - Barranquillo
- 63 - La Fuentita
- 64 - Plaza La Iglesia
- 65 - Granadilla